KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15904214
nr 1590 4214
Pelle Engman
(1948-1973), Sverige
Djur. Signerad, daterad -99. Blandteknik. Bladets mått: 56x75 cm, yttermått inklusive ram: 72x94 cm
Pelle Engman, svensk grafiker, fotograf och målare född 1948, död 1973.
Utrop:
600 kr
måndag 15 januari 2024
kl 20:17:03
Pelle Engman
Läs mer om Pelle Engman